Linki

www.proart.win.pl
Zaprzyjaźniona Szkoła Języka Angielskiego „Rock&Joy”. Nauka w szkole odbywa sie metodą DIRECT,która przeznaczona jest dla dorosłych i młodzieży. Świetnie sie sprawdza! Już po pierwszych miesiącach nauki zaczynasz swobodnie posługiwać się językiem mówionym!

www.animaart.edu.pl/studium
Prace słuchaczy Policealnego Studium Plastycznego Anima Art w zakresie: rysunku i malarstwa, filmu animowanego, projektowania graficznego, kompozycji, fotografii oraz rzeźby.

www.poor.pl
autorska strona Bartosza Muchy

www.yhm.pl

autorska strona Bogny Sroki-Muchy

24klatkinasekunde.blogspot.com
Książka „24 klatki na sekundę. Rozmowy o animacji” składa się z 21 wywiadów Mariusza Frukacza z twórcami animacji urodzonymi w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Są oni, zdaniem autora, reprezentatywni dla swojego pokolenia, które debiutowało na początku XXI wieku lub pod koniec lat dziewięćdziesiątych.

www.arthello.com
Portal ARThello was created to gather all artistic movement in one place, that function on the web, on servers like YouTube.
Thanks to ARThello users have on one portal and in one place only films connected with art.
ARThello can be edited by everybody.
You can place films on ARThello in three categories: videoart, performance, document.

www.wrzask.of.pl
strona Festiwalu Filmowego WRZASK MŁODYCH w Bielsko – Białej

www.kinoskop.pl
Rzetelne recenzje filmów, wieści z kin, najważniejsze wydarzenia z Krakowa…

www.lokator.pointblue.com.pl
KAWIARNIA, GALERIA, PUB, KSIEGARNIA, CZYTELNIA, KINO, PRACOWNIA – wszystko w jednym uroczym miejscu na ul.Krakowskiej 27. Obecnie najciekawszy klub kulturalny w Krakowie. Można znaleźć tam zarówno świetną rozrywkę dla ciała jak i dla ducha.

www.anialkateam.pl
Niezależna grupa artystyczna założona przez Anie Pankiewicz i Marcina Kapronia. Oprócz autorskich animacji zajmują się również działalnością komercyjną m.in. tworzenie filmów animowanych, montaż i udźwiękowienie materiału filmowego, webmastering, i należą do wąskiego grona młodych twórców, którzy utrzymują się z animacji.

 

www.fait.pl
Fundacja Artyści Innowacje Teorie
Galeria f.a.i.t.

 

 

©2018 Szkoła Fotografii Artystyczna Plastyczna Rysunku Nauka Kraków Rysowania Animacji